НАШ ЗАКЛАД

Чемеровецький районний Будинок школярів – це дерево життя, створене руками педагогів та учнів - це сила і мудрість, молодість і зрілість, це життя і розвиток, це єдина сім'я учнів, педагогів та батьків, це храм, де панують дух творчості, співдружності, співпраці, взаємопорозуміння та гармонії.                                                                                                                                                        
  Будинок школярів сьогодні це:
багатопрофільна, позашкільна освітня та дозвілева установа, яка надає дітям, підліткам та учнівської молоді  рівний доступ до якісного навчання, творчого розвитку та самовизначення.
творчий колектив однодумців, гідних передати дітям свої знання, вміння та   досвід;
 унікальна можливість пізнати багато нового та цікавого, стати активним 
     учасником конкурсів, оглядів, фестивалів, диспутів,  змагань, інтелектуальних   ігор, концертів та свят;
Це - позашкільний заклад ХХІ століття!
 Вихованці закладу є постійними  учасниками і переможцями   різноманітних  районних  обласних та всеукраїнських виставок, конкурсів, олімпіад, МАН, концертів, туристичних  змагань, наукових конференцій.   щороку  вихованці Будинку школярів мають можливість оздоровитися в наметовому таборі «Збруч»,  відвідати  з екскурсійними поїздками мальовничі куточки нашої Батьківщини  та  мають можливість весело і корисно проводити своє дозвілля.

Позашкільний заклад на Чемеровеччині було створено в 1962 році.

Це був районний Будинок піонерів. У серпні 1991 року заклад було перейменовано у районний Будинок школярів.

В лютому 1995 року було здано  в експлуатацію нове типове  приміщення, що дало поштовх для розширення мережі гуртків, студій, клубів, створення нових та суттєвого збільшення кількості вихованців. За цей період наш заклад став бажаним для багатьох  дітей райцентру, ближніх та не зовсім близьких сіл, а також  їх батьків.


У розпорядженні вихованців Будинку школярів святкова, вокальна, хореографічна та виставочна зали, кабінет туристичної підготовки, народознавча світлиця, музична вітальня, кабінети "Дизайну”, "Рукоділля”, "Різьби по дереву”, майстерня, комп’ютерний клас відділу освіти, декоративно-прикладного мистецтва, технічної творчості.


Матеріальна база гуртків, студій та клубів БШ дозволяє проводити заняття на рівні вимог сьогодення, організовувати літній відпочинок та оздоровлення 80 % вихованців закладу в пересувних наметових таборах ( туристичних, екологічних, для активістів ДЮО, волонтерів та інших категорій). Основними завданнями діяльності нашого позашкільного закладу є:

  • формування у вихованців активної життєвої позиції, виховання   любові до України , до звичаїв та традицій нашого народу;
  • спрямування навчально–виховної роботи на євро інтеграційні процеси суспільства;    
  • створення комфортної мікросфери для інтелектуального,духовного, творчого та фізичного розвитку вихованців ;
  • пошук, розвиток та створення сприятливого середовища для розвитку здібних та обдарованих дітей;
  • організація якісного дозвілля, пошук його нових форм, профілактика бездоглядності та шкідливих звичок;
  • формування здорового способу життя серед учнівської молоді;
  • організація оздоровлення та відпочинку школярів у канікулярний період.